loading
Hakkımızda

Korkuteli Telecenter Bilgisayar

Firmamız 2004 yılında cep telefonu alım-satımı ve tamiratı çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur. Kısa sürede ilçemizde ve çevre ilçelerde kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve sürekli alanında kendini yenileme  ilkesine sadık kalarak büyük ivme yakalamıştır. Alanında kurumsal ve bireysel destek hizmetleri ile sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.


Sürekli içerisinde bulunduğu teknoloji sektöründe gelişme içerisinde olan Korkuteli Telecenter Bilgisayar, 2008 yılında Bilgisayar sektörüne de girişim yapmıştır.


Bilgisayar sektöründe bilgisayar satışı, bilgisayar tamiratı, laptop tamiratı, tablet onarımı, kamera ve güvenlik sistemleri, Web sitesi ve kişisel programlama alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Eğitimli personeli ile müşteriye hizmete verilen önemle beraber geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüne ulaşarak, müşteri portföyünün geniş olması sayesinde oluşturduğu bakım-servis gruplarını önemli lojistik konumu olan müşterileri de hazır bulundurmakta, bu sayede Korkuteli ve Antalya  geneline hızlı ve kaliteli servis erişimi sağlamaktadır.


Misyonumuz

  • Sürekli olarak kendimiz ve çevremizi, dünyadaki gelişmelere paralel tutarak; hizmetlerimizde çeşitliliği yakalamak.
  • Çalışanlarımızı ve hizmetlerimizi hızla değişen teknolojiye adapte edip, hizmetlerimizi her zaman vaktinde ifa etmek.
  • Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmak; müşterilerimizin hayal ettikleri, kendilerine has hizmetleri gerçeğe dönüştürmek.

Vizyonumuz

  • Dinamik ve sağduyuludur; ekip çalışmasına inanır ve bunu çalışma hayatlarında uygularlar.
  • Çalışanların rahatı ve verimliliği için uygun; neşeli ve çevreye karşı saygılıdır.
  • Yaratıcıdır. Pratik çözümler sunarak müşterilerimiz için en kullanışlı hale getirilmişlerdir.

Kalite Politikamız

Eğitim ve kaliteyi ön planda tutmayı, yeniliklere açık olmayı, daha kısa zamanda daha fazla işi, daha az maliyetlere gerçekleştirmeyi, müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini göz önüne alarak gelişen teknoloji paralelinde sürekli yenilenmeyi,
Yasa ve mevzuatlara uyan, insan sağlığına, hayatına ve çevreye önem veren, kalite yönetim modeli uygulayarak müşteri ve çalışanlarının güvenini arttıran ve sektöründe farklılaşan bir firma olmayı,İnsan kaynağını geliştirmeyi, mevcut sistemin etkinliğini tanımlanan süreçlerin performansları dahilinde sürekli gözden geçirip her türlü iyileştirme faaliyeti için gerekli kaynakları sağlamayı,
Benimsemiş ve amaç edinmiştir.